Дата: 18.07.2022 13:27

У Вознесенську відкрилась громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини на базі громадської організації «Агентство економічного розвитку».

В рамках роботи приймальні здійснюється надання безоплатної правової допомоги та просвітницька робота з усіх питань, пов’язаних з воєнним станом та війною РФ проти України.

Надання правової допомоги здійснюють юристи громадської організації «Агентство економічного розвитку» в офісі організації та у дистанційному форматі, з врахуванням вимог безпеки.

Внутрішньо переміщені особи та мешканці Миколаївської області можуть отримати безоплатну консультацію: з правових питань,  довідкову інформацію про роботу гуманітарних пунктів,  інформацію про отримання міжнародної допомоги для ВПО, консультацію з питань отримання грантів на власну справу, на сад, грант на теплицю, грант на переробне підприємство

Для того, аби потрапити на консультацію, необхідно обов’язково попередньо записатись за телефоном чи через меседжер.

Адреса приймальні: 56500, м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, буд. 3/35

Графік прийому: вівторок, середа - 12:00 - 16:00, п’ятниця - 13.00 - 16.00

Попередній запис на прийом по телефону/telegram: (096)6468780

Також правова інформація надається за попереднім записом по телефону: (096)6468780