Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 13.07.2022 11:37

З 7 по 12 липня 2022 року службою у справах дітей Братської селищної ради спільно з Братським центром соціальних служб проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників, що проживають на території Братської селищної ради. Під час відвідування сімей зазначеної категорії перевірено виконання опікунами (піклувальниками) їх  обов’язків по догляду та вихованню дітей,  створенню необхідних умов для проживання та навчання дітей, використання державної соціальної допомоги.