Працює єдиний державний вебпортал на підтримку України «UNITED 24»

Дата: 11.07.2022 10:15

Національна платформа «UNITED 24», яка працює в режимі «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян для підтримки України. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Національна платформа працює за такими напрямами:

• допомога Збройним Силам України;
  • гуманітарна;
  • медична допомога;
  • допомога дітям;
  • відновлення інфраструктури;
  • прискорення інтеграції України в міжнародний цифровий простір, у тому числі шляхом створення нової мультимедійної платформи, державного іномовлення «UNITED 24» для забезпечення щоденного інформування міжнародної спільноти про реальний стан безпеки та подій в Україні, а також протидії російській пропаганді;
  • проведення інформаційної кампанії в Україні та за кордоном для просування мети, інструментів і концепції національного бренду «UNITED 24», а також поширення відповідної інформації під час міжнародних зустрічей та контакті.

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури України.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що за півтора місяці роботи платформи було зібрано $60 млн. На ці гроші міністерство охорони здоров’я закупило апарати ШВЛ для лікарень та займається покупкою рентген апаратів, а Міністерство оборони придбало велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Більше інформації можна дізнатися на Порталі UNITED24 https://u24.gov.ua/uk