УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах

Дата: 23.02.2022 16:16

Відповідно до рішення Братської селищної ради  10.08.2022 р. № 24 десятої позачергової сесії восьмого скликання «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення для продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель комунальної власності» Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах наступних земельних ділянок:

Місце розташування
земельної ділянки

Орієнтовна
площа

земельної
ділянки, га

Цілльове
призначення

Кадастровий  номер
земельної ділянки

15,0га

4,0 га

4,0 га

Відсутній

Строк подання конкурсної документації: до 04 березня 2022 року включно.

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401, приймальна.

Місце проведення: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401. каб. селищного голови.

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401, тел.9-13-92.

Інформація про результати конкурсу буде розміщена на офіційному веб-сайті (http://bratska.gromada.org.ua/) Братської селищної ради.

1.Умови відбору виконавця робіт із землеустрою

• виконавець забезпечує виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки.
  • під час відбору виконавця враховуються пропозиції кожного з претендентів за критеріями: вартість виготовлення документації із землеустрою та термін виконання згаданих робіт;
  1. Вимоги до документації, що подається на відбір виконавця робіт із землеустрою:
  • Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На відбір виконавця робіт із землеустрою» із зазначенням об’єкта. В конверті повинні міститися підтверджуючі документи та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Додатково до пакету документів претендент повинен надати супровідний лист для реєстрації по вхідній кореспонденції.
  • Конкурсна пропозиція претендента повинна містити інформацію щодо пропонованих претендентом строків (у календарних днях) виконання робіт та їх вартості з урахуванням податку на додану вартість, а також калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, які буде включено в запропоновану вартість робіт.
  • Усі сторінки документів, що надаються претендентом у складі його пропозиції  повинні бути пронумеровані та засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотриманням норм чинного законодавства України в сфері оформлення документів. Документи мають бути без поправок, дописок тощо. Також до документів долучається їх реєстр.
  1.  Перелік підтвердних документів,  які подаються на відбір виконавців:
  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та виписки з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів двох сертифікованих інженерів-землевпорядників   претендента, яких буде залучено до виготовлення землевпорядної документації.