Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради

Дата: 15.02.2022 15:19

14.02.2022 року Братський селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради.

На початку наради селищний голова підняла питання благоустрою територій населених пунктів громади. Закликала долучитися до цієї роботи керівників установ, організацій  селищної ради та і всіх небайдужих громадян.

Звернула увагу на необхідності впорядкування звалищ та прибирання гілок дерев, обрізаних працівниками філії Миколаївобленерго.

Неля Собко повідомила, що з настанням сприятливих погодних умов розпочнуться роботи з реконструкції Парку Слави та встановлення зони воркауту.

Вказала на необхідності залучення на громадські роботи з благоустрою безробітних осіб.

Заступник селищного голови Наталя Беньковська повідомила присутніх про оголошення Миколаївською обласною та Вознесенською районною радами  проведення щорічного районного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Під час проведення наради було розглянуто низку інших питань, зокрема:

- Стану захворюваності на COVID-19, охоплення вакцинацією населення громади, особливо громадян віком 60 років і старше;

- Виконання плану з надходжень до бюджету селищної ради, проведення кампанії з декларування доходів громадян;

- Благоустрою території КП «Братський ринок»;

- Підготовки до проведення засідання виконавчого комітету Братської селищної ради;

- Підготовки до чергової сесії Братської селищної ради;

- Забезпечення роботи стаціонарного відділення для громадян похилого віку;

- Сталого проходження опалювального сезону закладами соціальної сфери;

- Обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З даних питань заслухано доповіді:

- начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталії Коваль;

- начальника фінансового відділу селищної ради Ніли Мирненко;

- директора КП «Братський ринок» Тетяни Височанської;

- керівника апарату, секретаря виконавчого комітету селищної ради Дмитра Козиревича;

- секретаря Братської селищної ради Світлани Агаркової;

- директора Братського центру надання соціальних послуг Братської селищної ради Оксани Онопрієнко;

- директора комунальної установи БЦ ФГ НМ ЗЗОКТМС Світлани Грицан;

- начальника служби у справах дітей селищної ради Ірини Афанасьєвої;

- директора Братського центру соціальних служб Ліни Гризоглаз.

За результатами розгляду питань порядку денного наради зроблено детальний аналіз та надано конкретні доручення відповідальним посадовим особам.