Робочий візит членів тимчасової контрольної комісії Вознесенської районної ради з перевірки закладів освіти та безпосередньої участі в процесах реорганізації освітньої системи району

Дата: 04.02.2022 13:32
Кількість переглядів: 2011

Відповідно до рішення Вознесенської районної ради від 22 грудня 2021року, з метою продовження роботи тимчасової контрольної комісії Вознесенської районної ради з перевірки закладів освіти та безпосередньої участі в процесах реорганізації освітньої системи Вознесенського району, до Братської селищної ради прибула робоча група на чолі з головою комісії, депутатом Вознесенської районної ради Катериною Коноплянниковою.

Під час наради з представниками Братської територіальної громади детальну інформацію стосовно процесу трансформації закладів освіти надала заступник Братського селищного голови Наталя Беньковська. До обговорення долучилися голови постійних комісій селищної ради Олександр Мислицький та Наталя Закомірна, депутат селищної ради, директор Соколівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Катерина Цимбал, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Коваль, директор комунальної установи БЦ ФГ НМ ЗЗОКТМС Світлана Грицан, секретар Братської селищної ради Світлана Агаркова. Було вироблено стратегічний план перевірки закладів,зроблено моніторинг діяльності обох Братських ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Рекомендації комісії будуть розглянуті на громадських слуханнях.