Робоча зустріч з питань співпраці щодо соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та захисту прав громадян, запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 04.02.2022 09:54

З метою популяризації системи безоплатної правової допомоги 31 січня 2022 року начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Василем Чорновалюком спільно з директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз та начальником відділу соціального захисту Братської селищної ради у межах правопросвітницької діяльності проведено робочу зустріч, в рамках якої обговорено актуальні питання взаємодії та співпраці установ, зокрема, щодо соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та захисту прав громадян, запобігання та протидії домашньому насильству, а також перспективи спільної діяльності.

Фото без описуАкцентовано увагу на затвердженні нової форми направлення особи, яка постраждала від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 16.11.2021 № 649, який зареєстрований у Міністерстві юстиції Україн 23 грудня 2021 року за №1655/37277.

Цього ж дня на базі установи (консультаційний пункт доступу до БПД) на прийом звернувся громадянин М. (внутрішньо переміщена особа) щодо питання витребовування майна із чужого незаконного володіння, заявнику надано обґрунтовану консультацію, також роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро та надано для ознайомлення інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними  бюро.