Засідання оргкомітету з підготовки заходів, приурочених до Дня виведення військ з Афганістану

Дата: 02.02.2022 16:48
Кількість переглядів: 1935

02 лютого 2022 року заступник Братського селищного голови Наталя Беньковська провела засідання організаційного комітету з підготовки заходів, приурочених до Дня виведення військ з Афганістану.

Під час засідання визначено урочисті заходи, які відбудуться 15 лютого 2022 року:

800 – богослужіння в Свято-Миколаївському храмі смт Братське, по завершенню якого делегації, у складі воїнів-інтернаціоналістів та представників Братської селищної ради, покладуть квіти до пам’ятних знаків та могил погиблих воїнів-афганців.

930 – урочистий мітинг-реквієм біля Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам в смт Братське. По завершенню мітингу відбудеться зустріч бойових побратимів.

Також пам’ятні заходи буде проведено в бібліотечних та навчально-виховних закладах громади.