Робоча зустріч у Вознесенському районному секторі №2 філії Державної установи «Центр пробації»

Дата: 31.01.2022 13:16

28 січня 2022 року начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч з старшим інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Олександром Фабриковим, в ході якої обговорили питання спільних правопросвітницьких заходів з метою запобігання злочинності, за підсумками зустрічі узгоджено графік роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі установи щомісячно в останню п’ятницю.

Крім цього, забезпечено роботу консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі районного сектору. На прийом звернулася одна особа із адміністративного права, начальником бюро надано роз'яснення громадянину та алгоритм дій щодо вирішення піднятого питання, а також відповідні інформаційні матеріали (буклети), візитівки з контактними даними бюро.