З початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року

Дата: 26.01.2022 14:18

Братська ДПІ інформує, що з 01.01.2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2021 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни та самозайняті особи, які отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Враховуючи карантинні обмеження, рекомендуємо декларацію про доходи подавати в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис. Звертаємо увагу платників податків – фізичних осіб, що з 1 січня 2022 року діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи.

Братська ДПІ.