Апаратна нарада з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів селищної ради

Дата: 24.01.2022 11:49

24 січня 2022 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Братської селищної ради.

На початку наради Неля Собко звернула увагу присутніх на необхідності завершення підготовки та надання річних звітів, своєчасного відпрацювання документів вищих органів влади, які перебувають контролі.

Закликала працівників селищної ради пожвавити роботу щодо підвищення кваліфікації, зокрема, більш активніше брати участь в короткострокових навчальних програмах, які проводить онлайн Миколаївський регіональний центр підвищення кваліфікації.

Також селищний голова підняла тему забезпечення функціонування системи вуличного освітлення та вжиття заходів щодо зменшення розміру оплати за використану електроенергію.

Заступник селищного голови Наталя Беньковська проінформувала присутніх про те, що 27 січня відбудеться нарада зі старостами селищної ради та спеціалістами старостинських округів, про питання, які будуть розглянуті під час її проведення.

Також Наталя Беньковська повідомила, що 27 січня до Братської громади з робочим візитом прибудуть представники Міністерства цифрової трансформації України та проведуть презентацію електронних сервісів, якими можна скористатися на порталі ДІЯ. Також ознайомлять учасників з результатами дослідження щодо користування електронними послугами в громадах Миколаївської області, проінформують про цифрові послуги в державі та можливості  ДІЯ.

Під час наради розглянуто низку важливих питань та заслухано доповіді посадових осіб, зокрема:

- Про виконання плану з надходжень до бюджету Братської селищної ради за січень 2022 року.

- Про проведення інвентаризації земель Братської селищної ради.

- Про стале проходження опалювального сезону загальноосвітніми закладами громади.

- Про проведення тендерних закупівель продуктів харчування для навчально-виховних закладів селищної ради.

- Про забезпечення роботи ринків селища Братське з дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних умов.

- Про підготовку та проведення засідання комісії із захисту прав дітей при Братські селищній раді.

- Про підготовку заходів присвячених Дню виведення військ з Афганістану.

За результатами розгляду питань надано відповідні доручення, а їх виконання взято на контроль.