Засідання виконавчого комітету Братської селищної ради

Дата: 21.01.2022 10:30

21 січня 2022 року селищний голова Неля Собко провела засідання виконавчого комітету Братської селищної ради.

На розгляд членів виконкому було винесено низку питань, зокрема:

- Про внесення змін до положень про структурні підрозділи апарату Братської селищної ради.

- Про встановлення на квартирний облік на пільгових умовах.

- Про надання дозволу на укладання договору дарування від імені малолітньої дитини.

- Про надання дозволу на укладання угоди щодо дострокового припинення дії договору оренди землі.

- Про видачу свідоцтва про право на спадщину за законом.

- Про виконання бюджету Братської селищної територіальної громади за 2021 рік та завдання по покращенню податкоспроможності бюджету на 2022 рік.

- Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Зої Космодем’янської в смт. Братське Вознесенського району Миколаївської області.

- Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з збирання та перевезення побутових відходів на території Братської селищної ради.

- Про встановлення на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

- Про розгляд звернення громадян щодо звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільного навчального закладу.

- Про впорядкування адресного господарства.

- Про видачу свідоцтва про право власності на житло.

- Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Братській селищній раді за 2021 рік.

- Про закріплення територій за організаціями та установами розташованими в межах території Братської селищної ради для здійснення заходів з питань благоустрою.

Та інші.

Під час розгляду питань порядку денного було заслухано доповіді посадових осіб селищної ради: начальник відділу організаційно-кадрової, правової роботи та інформаційної діяльності Світлани Надточей; начальника загального відділу Альони Шепоренко; начальника загального відділу Світлани Малокост; начальника відділу земельних та екологічних питань, економіки та агропромислового комплексу Дмитра Нікітіна; начальника відділу адміністративних послуг та державної реєстрації Ірини Шукайло; начальника відділу соціального захисту Світлани Амросової; начальника служби у справах дітей Ірини Афанасьєвої; начальника фінансового відділу Ніли Мирненко; керуючого справами, секретаря виконавчого комітету Дмитра Козиревича.

За результатами розгляду кожного з питань прийнято відповідні рішення.