Запрошуємо взяти участь у презентаціях електронних сервісів (ДІЯ)

Дата: 19.01.2022 16:21

27 січня  представники Міністерства цифрової трансформації України побувають у Братській громаді,  де розкажуть про можливості порталу Дія та нові електронні послуги.

Запрошуємо мешканців громади  взяти участь у презентаціях електронних сервісів (ДІЯ)

Під час заходу зможете ознайомились з результатами дослідження щодо користування електронними послугами в громадах Миколаївської області, отримаєте інформацію про цифрові послуги в державі та можливості  ДІЯ.

На презентаціях матимете змогу особисто поспілкуватись та задати питання представникам Міністерства.

Коли?

27 січня - смт Братське о 10.00 – малий зал засідань Братської селищної ради (смт Братське, вул. Миру, буд. 131)

Попередня реєстрація за посиланням https://forms.office.com/r/meibmB7cNq

З питань організації та проведення презентацій, звертайтесь savchuk@aer.net.ua або за телефоном 066 504 3006 -  Вікторія Савчук

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.