Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради

Дата: 04.01.2022 10:47

04 січня 2022 року Братський селищний голова Неля Собко провела нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради, в ході якої було розглянуто низку важливих питань, зокрема:

- виконання плану з надходжень до бюджету селищної ради;

- декларування доходів землекористувачів та суб’єктів господарської діяльності;

- виготовлення проектної документації з подальшою реалізацією проєкта будівництва водогону на Братське ІІ;

- стан опалення закладів освіти селищної ради та забезпечення їх паливом;

- стан проведення тендерних закупівель продуктів харчування для навчально-виховних закладів громади;

- забезпечення дотримання безпечних умов проживання в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах;

та інші питання.

Зі вказаних питань з доповідями виступили начальник фінансового відділу селищної ради Ніла Мирненко, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій селищної ради Микола Агарков, директор комунальної установи БЦ ФГ НМ ЗЗОКТМС Світлана Грицан, начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Афанасьєва, директор Братського центру соціальних служб Ліна Гризоглаз.

За результатами розгляду кожного питання зроблено детальний аналіз стану справ та надано відповідні доручення посадовим особам селищної ради.