Відбулася чотирнадцята чергова сесія Братської селищної ради

Дата: 23.12.2021 14:39

22 грудня 2021 року відбулася чотирнадцята чергова сесія восьмого скликання Братської селищної ради.

На засіданні були присутні депутати селищної ради, Братський селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, заступник селищного голови Наталя Беньковська, керівники структурних підрозділів Братської селищної ради.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема:

- заслухано звіт селищного голови про роботу Братської селищної ради за 2021 рік;

- затверджено Стратегії розвитку Братської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області на період до 2025 року;

- затверджено бюджет Братської селищної територіальної громади на 2022 рік;

- про хід виконання комплексної програми  соціального захисту населення «Турбота» по Братській селищній раді на 2021-2023 роки;

- про хід виконання програми розвитку освіти Братської селищної ради на 2021-2025 роки;

- про затвердження плану роботи Братської селищної ради на 2022 рік;

- низку земельних питань;

та інше.

Під час розгляду проектів рішень селищної ради зі своїми доповідями виступили: селищний голова Неля Собко; начальник фінансового відділу Ніла Мирненко; начальник відділу соціального захисту населення Світлана Амросова, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Коваль; секретар селищної ради Світлана Агаркова; начальник відділу земельних, екологічних питань, економіки та АПК Дмитро Нікітін.