Виїзд фахівців Територіального центру соціального обслуговування Братської селищної ради до с. Петропавлівка Миколаївського старостинського округу

Дата: 20.12.2021 08:47

Мультидисциплінарна команда Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області здійснила виїзд до с. Петропавлівка Миколаївського старостинського округу з метою надання соціальних послуг та перевірки роботи соціальних робітників на дільниці.

Громадяни, які обслуговуються у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, мали змогу отримати перукарські послуги.

В ході перевірок виявлено, що соціальна послуга «догляд вдома» надається якісно та з дотриманням графіку виходів. Скарг та нарікань від отримувачів соціальної послуги не надходило. Громадяни задоволені роботою соціальних робітників.