Засідання робочих груп з обговорення та підготовки Стратегії розвитку Братської селищної ради

Дата: 16.12.2021 11:54

15 грудня 2021 року відбулося засідання двох робочих груп з підготовки Стратегії розвитку Братської селищної ради.

Участь у роботі груп взяли Братський селищний голова Неля Собко, заступник селищного голови Наталя Беньковська, секретар селищної ради Світлана Агаркова, керуючий справами, секретар виконавчого комітету Братської селищної ради Дмитро Козиревич, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники установ, організацій, представники громадськості.

Неля Собко доповіла про хід написання Стратегії, проінформувала про її зміст. Учасники засідань детально розглянули кожен розділ та вивчили основні напрямки та перспективи розвитку громади.

В ході дискусії та обговорення змісту громади члени робочих груп та представники громадськості висловили свої доповнення та пропозиції, які будуть враховані.

За результатами обговорення проєкту Стратегії розвитку громади членами робочих груп було схвалено її зміст та рекомендовано направити її на розгляд постійних комісій селищної ради.