Перевірки дотримання правил безпеки в опалювальний сезон

Дата: 16.12.2021 11:00

Братським центром соціальних служб Братської селищної ради директором Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко спільно з заступником начальника 10 ДПРЧ ГУДСНС України у Миколаївській області Віталієм Бєлих та інспектором з ювенальної превенції Братського відділення поліції № 1 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області Галиною Говшою відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Метою візиту було проведення інформаційно- роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил безпеки та попередження пожеж у приватному житловому секторі. Під час візиту проведено профілактичні бесіди із сім’ями та наголошено, що для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Мешканцям приватного сектору постійно потрібно пам'ятати про необхідність дотримуватися вимог пожежної безпеки при експлуатації печей на твердому паливі.

Пам'ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя! Бережіть своє життя та майно!

Директор центру                                      Ліна ГРИЗОГЛАЗ