Робоча зустріч з питання запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 25.11.2021 09:45
Кількість переглядів: 2060

24 листопада 2021 року начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Гризоглаз Л.В., в рамках якої обговорено питання запобігання та протидії домашньому насильству.

Цього ж дня на базі установи (консультаційний пункт доступу до БПД) на прийом звернулась громадянка Т. з адміністративного права, заявниці надано обґрунтовану консультацію та допомогу у складанні документа правового характеру, надано для ознайомлення інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.