ДПС Миколаївщини запрошує платників податків та громадян користуватись електронними сервісами

Дата: 22.11.2021 14:54

На сьогодні найпопулярнішим електронним сервісом Державної податкової служби є Електронний кабінет, який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання Кодексу.

В Електронному кабінеті створено комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю. Такий захист інформації забезпечено відповідно до вимог нормативно-правових актів у галузі  технічного захисту інформації та засвідчено Атестатом відповідності, зареєстрованим в Адміністрації Держспецзв’язку.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Як показує практика переважна більшість платників користується саме Електронним кабінетом.

Так на момент запровадження Електронного кабінету кількість користувачів складала близько 0,8 млн осіб, а на початок 2021 року кількість користувачів склала понад 2.6 млн осіб.

Зараз уже близько 3,2 млн користувачів Електронного кабінету мають можливість використовувати понад 100 сервісів, які постійно оновлюються та удосконалюються із урахуванням змін законодавства.

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертається до платників податків: користуйтеся електронними сервісами ДПС, адже це значно зекономить ваш час, відмінить похід до податкової, що досить актуально в умовах пандемії COVID-19.

Головне управління ДПС у Миколаївській області