Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Братської селищної ради.

Дата: 22.11.2021 08:24

Під головуванням селищного голови Нелі СОБКО відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, це 12 засідання у цьому році.

На розгляд комісії було винесено 7 питань порядку денного.

Розглянуто питання:

• Про виконання батьківських обовязків батьками по відношенню до малолітніх дітей.
  • Розгляд листа Братського центру соціальних служб Братської селищної ради  про поведінку неповнолітньої.
  • Про доцільність/недоцільність   позбавлення батьківських прав матері по відношенню до двох малолітніх дітей.
  • Про припинення та призначення піклування над дитиною-сиротою.
  • Про надання дозволу на повернення 5 малолітніх дітей до біологічних сімей, які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради. Діти були влаштовані в заклад с причини опинення в складних життєвих обставинах.
  • Розгляд звернення, щодо виправлення ситуації в родині з метою повернення дітей до сімї та виконання батьківських обовязків батьками.
  • Про зняття з обліку служби у справах дітей Братської селищної ради 3-х малолітніх дітей в звязку з зникненням причини перебувати на обліку.

У ході засідання було заслухано запрошених та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

По кожному питанню порядку денного, прийняті  рішення згідно чинного законодавства, які спрямовані на захист прав дітей.