Перевірки мобільною групою дотримання карантинних вимог в населених пунктах Братської громади

Дата: 10.11.2021 09:38

26  жовтня 2021 року Вознесенський район перейшов до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, введеної на всій Миколаївщині з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Як дотримуються навчальні заклади, торговельні об’єкти  села Сергіївка Братської громади карантинних вимог «червоного» рівня, 09 листопада 2021 року перевірила мобільна група.

До її складу ввійшли  заступник голови Вознесенської райдержадміністрації Антоніна Шарата, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС Братської селищної ради В’ячеслав Кохановський, представники Нацполіції, Держпродспоживслужби,  структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою рейду була перевірка дотримання протиепідеміологічних норм, зокрема, наявності сертифікатів про вакцинацію, та забезпечення карантинних вимог.

Перевірено Сергіївську ЗЗСО I-II ступенів та три заклади торгівлі продовольчими товарами.  У навчальному закладі порушень не виявлено – у закладі освіти вакциновано 100% колективу, дотримано всі карантинні норми. Щодо закладів торгівлі, продавці магазинів проходять температурний скринінг перед початком робочої зміни, наявні журнали про термометрію персоналу, є інформаційні листи щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19, ємності для використаних масок та одноразових рукавичок продавців.

Водночас було зроблено зауваження про відсутність розмітки на підлозі для перебування громадян в черзі з дотриманням соціальної дистанції 1,5 м.

Мобільною групою було проведено роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за недотримання карантинних вимог.