Відбулася дванадцята позачергова сесія Братської селищної ради

Дата: 29.10.2021 16:05

29.10.2021року відбулася дванадцята позачергова сесія восьмого скликання Братської селищної ради.

Вела сесійне засідання Братський селищний голова Неля Собко. Крім депутатів на засіданні були присутні заступник селищного голови Наталя Беньковська, керуючий справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Дмитро Козиревич, депутат Вознесенської районної ради Ігор Амєлін, керівники структурних підрозділів Братської селищної ради.

Усі проекти рішень пройшли обговорення та опрацювання під час роботи постійних комісій селищної ради. На розгляд депутатів було винесено 41 питання:

- Про уточнення показників  бюджету Братської селищної ради територіальної громади на 2021 рік;

- Про доповнення Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності;

- Про надання матеріальної допомоги;

- Низку земельних питань;

- Про внесення змін до статутів, положень установ та організацій громади в зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

З вказаних питань заслухано доповіли секретар виконавчого комітету селищної ради Дмитро Козиревич, начальник фінансового відділу селищної ради Ніла Мирненко, начальник відділу соціального захисту Світлана Амросова, начальник відділу земельних, екологічних питань, економіки та АПК Дмитро Нікітін.

Серед інших питань депутатом селищної ради Андрієм Затишняком було підняте питання недопущення спалення опалого листя та притягнення до відповідальності за це порушення громадян.