Фокус-групове інтерв'ю з представниками влади

Дата: 27.10.2021 14:23

25 жовтня 201 року в Братській селищній раді відбулася робоча зустріч представника громадської організації «Агентство економічного розвитку» Вікторії Савчук із заступником Братського селищного голови Наталею Беньковською, секретарем селищної ради Світланою Агарковою з питань цифровізації державних послуг у Братській громаді.

В засіданні також взяли участь начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Ірина Шукайло, начальник відділу соціального захисту Світлана Амросова, головний спеціаліст Братського відділу ДРАЦС Євгенія Горбатюк, керівник Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Наталя Фабрикова.

В ході зустрічі було обговорено професійний досвід представників органів місцевого самоврядування та державних установ, що надають відповідні послуги, проблемні питання та виклики з якими стикаються у своїй роботі, можливості, що відкриті сьогодні у напрямі цифровізації державних послуг в територіальних громадах.