Апаратна нарада з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Братської селищної ради

Дата: 18.10.2021 14:51

Заступник Братського селищного голови Наталя Беньковська провела нараду з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд було винесено ряд важливих питань, зокрема:

- підготовки та сталого проходження опалювального сезону;

- проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів селищної ради;

- підготовку та проведення урочистих заходів присвячених Дню визволення України, Дня працівників соціальної сфери, Дня працівників сільського господарства;

- виконання плану з надходжень до бюджету Братської селищної ради;

- проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами розгляду зазначених питань, заступником селищного голови надано відповідні доручення щодо:

- Забезпечення сталого проходження опалювального сезону та дотримання температурного режиму в закладах освіти, культури та медичних установах громади.

- Забезпечення керівниками установ та організацій прибирання та благоустрою на закріплених територіях. Впорядкування пам’ятників, меморіалів, залучивши до цього шкільні колективи та громадськість.

- Забезпечення підготовки та проведення на належному рівні заходів присвячених Дню визволення України, Дня працівників соціальної сфери, Дня працівників сільського господарства.

- Посилити роботу відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК селищної ради та керівництва старостинських округів щодо роботи з неплатниками податків, зокрема, осіб, які мають заборгованість із сплати земельного податку, орендної плати за землю, податку на нерухомість.

- Забезпечити проведення комісії з питань надходжень до бюджету, на засіданні якої заслухати злісних неплатників та направити матеріали щодо реагування до відповідних органів.

- Посилити інформаційну роботу в трудових колективах громади щодо необхідності вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Тримати на контролі хід її  проведення.