Вітаємо усіх педагогів нашої громади з професійним святом – Днем учителя!

Дата: 03.10.2021 15:15

Це особливий день для всіх нас, бо він об’єднує дітей і дорослих, вчителів і учнів. Висловлюємо глибоку вдячність педагогам усіх поколінь, тим хто супроводжував нас, а зараз супроводжує підростаюче покоління до початку самостійного життя. Шануємо за людське тепло, підтримку та життєву науку.

Професія вчителя – одна з найпочесніших та найскладніших водночас. Ви прищеплюєте дітям любов до пізнання, вкладаєте в їх душу почуття прекрасного, світлого, відкриваєте складний та захоплюючий світ знань.

Від Вас, шановні освітяни, залежить майбутнє молодших поколінь, нашої громади та держави в цілому. Саме наступні покоління утверджуватимуть наші здобутки і досягнення.

Щира пошана і вдячність Вам за невтомну працю, мудрість і професіоналізм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, нових звершень, добробуту і достойних учнів, адже їхні здобутки та звершення є найбільшою винагородою та відзнакою вашої праці!