Проект «Успішна жінка»

Дата: 24.09.2021 09:03
Кількість переглядів: 1957

З метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни видавництвом «Статус-Україна» розпочато роботу над XI випуском книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка».

До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки - керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Вихід книги з друку передбачається у грудні 2021 року.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів.

Просимо поінформувати всіх зацікавлених у підвідомчих вам галузях щодо участі в інформаційно-видавничому проекті «Успішна жінка».

Пропозиції щодо кандидатур для участі у проекті надсилати на електронну адресу: [email protected].

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті: http://www.status-ua.com.ua та за телефонами: 098-535-24-42, 050-961-52-64 (Кучерук Зінаїда Дмитрівна).