Відділ соціального захисту Братської селищної ради інформує

Дата: 20.09.2021 09:39

Протягом тижня відділом соціального захисту прийнято 30 заяв про призначення різних видів допомог, з них:

- субсидій – 11;

- державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям – 9;

- допомог на дітей одиноким матерям – 3;

- забезпечення технічними засобами реабілітації – 1;

- компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі – 1;

- пільги багатодітним сім’ям – 1;

- отримання посвідчень багатодітним сім’ям – 2;

- тимчасових державних допомог непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату – 1;

- продовження  посвідчень дитини інваліда – 1.

Виплачено компенсацію особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування в сумі – 2972,67   грн.

Надано грошову матеріальну допомогу сім’ям загиблих та померлих учасників АТО на сході України в сумі  - 5000,00 грн.

Виплачено матеріальну допомогу учасникам бойових дій у роки Другої світової війни в сумі – 10000,00 грн.

Направлено два учасники антитерористичної операції до м. Очакова, ТОВ «Санаторій «Борисфен», для отримання послуг  з психологічної реабілітації.

Відділом соціального захисту спільно з Братським центром соціальних служб та службою у справах сім’ї Братської селищної ради з метою обстеження житлово-побутових умов проживання, психологічного, фізичного стану членів сім’ї, умов виховання дітей, забезпечення захисту їхніх прав, контролю за раціональним використанням державних виплат сім’ям з дітьми, підготовки до опалювального періоду  здійснено виїзди та обстежено 18 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 2 сім’ї, в яких діти перебувають під опікою.

Проводиться робота щодо збору інформації та заведення справ на кожного учасника АТО та на кожну багатодітну родину, які зареєстровані та проживають на території Братської селищної ради.

Працівники відділу на протязі тижня надали 63 консультації та роз’яснення щодо можливості отримання різних видів допомог та правильності подачі заяв, декларацій та необхідних документів.