Кожна дитина має право на сім’ю

Дата: 20.09.2021 09:38

Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками. Сім’я дає нам відчуття своєї приналежності до близьких, сприяє комфорту в житті, здатність обирати свій шлях та відчувати підтримку інших поколінь. Саме вона сприяє формуванню адекватної самооцінки дитини, розвитку її індивідуальності, збереженню культурної ідентичності.

16.09.2021 року за відповідним графіком роботи Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводився семінар серед  10 безробітних осіб, в якому взяла участь директор Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліна Гризоглаз та фахівець із соціальної роботи Оксана Мерікова. Під час проведення інформаційної кампанії щодо залучення кандидатів на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу було обговорено роль сімейних форм виховання та допомога дітям, які не можуть проживати у власній сім’ї з різних причин: батьки тяжко хворі і не в змозі турбуватися про дитину, батьки померли, батьки позбавленні батьківських прав тощо.  Не втрачаючи статусу  дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, прийомні діти влаштовуються до прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу. В кінці семінару  продемонстровано два відео ролика та роздано буклети з інформацією для подальшого звернення бажаючих створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.