Об’їзд прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Дата: 15.09.2021 09:55

У вересні місяці Братським центром соціальних служб спільно з службою у справах дітей Вознесенської РДА здійснено об’їзд прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які проживають на території Братської селищної ради та Новомар’ївської сільської ради.

Під час об’їзду побували в гостях у двох дитячих будинках сімейного типу та десяти прийомних сім’ях, які прийняли в турботливі обійми своїх родин дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нашим обов’язком є контролювати виконання батьками-вихователями чи прийомними батьками своїх обов'язків щодо виховання та утримання дітей, проте, коли бачимо задоволених, щасливих дітей, то для нас такий обов’язок стає приємним спілкуванням, а для таких батьків - усвідомленням своєї значимості для тих, кого взяли  в свою родину. Найкращим показником позитивного середовища для дітей в цих сім’ях, є те, що деякі навіть після досягнення повноліття, не залишають прийомні сім’ї, а продовжують проживати в сім’ї. Маємо надію, що щире піклування за покликом серця батьків-вихователів та прийомних батьків про знедолених дітей, повернеться до них сторицею вдячності, коли ті стануть дорослими!