Робоча зустріч стосовно попередження суїцидальних проявів серед дітей

Дата: 15.09.2021 09:48

08 вересня 2021 року відбулася робоча нарада за участі фахівця із соціальної роботи Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Оксани Мерікової спільно із інспектором сектору ювенальної превенції ВП Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області Галиною Говшою  та головним спеціалістом служби у справах дітей Братської селищної ради Людмилою Команівською, з метою забезпечення безпеки дітей, попередження суїцидальних проявів, запобігання вчинення інших діянь, які призводять до дитячого само ушкодження.

Під час засідання розглянуто ряд важливих питань, серед яких:  запобігання скоєнню дітьми самогубств, небезпеки для дітей у соціальних мережах; контроль батьками дотримання правил безпечного користування мережею інтернет;  своєчасне виявлення поведінкових відхилень у дітей, які можуть свідчити про суїцидальні наміри, надання достатньої кваліфікованої допомоги та психологічної підтримки таким дітям, які опинились у складних життєвих обставинах.