Робоча зустріч з питань протидії злочинності та продовження практики проведення спільних правопросвітницьких заходів

Дата: 01.09.2021 09:12

12 серпня 2021 року начальник відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Василь Чорновалюк та  старший інспектор Братського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Олександр Фабриков провели робочу зустріч, в рамках якої обговорили питання протидії злочинності та продовження практики проведення спільних правопросвітницьких заходів на зазначену тематику.

Крім цього, забезпечено роботу дистанційного (консультаційного) пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі районного сектору. На прийом звернулися дві особи з питань сімейного та цивільного права, начальником бюро надано роз'яснення особам, а також  відповідні інформаційні матеріали (буклети) та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро.

На стендах установи з метою інформування громадян про їх права та механізми захисту, оновлено інформаційні матеріали на правову тематику системи безоплатної правової допомоги, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.