Легальне працевлаштування молоді в Україні. Лекція для осіб, які перебувають на обліку в Братській районній філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Дата: 01.09.2021 09:06

11 серпня 2021 року начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Василем Чорновалюком з метою виконання доручення в межах право просвітницької діяльності прочитано лекцію: «Легальне працевлаштування молоді в Україні» для осіб, які перебувають на обліку в Братській районній філія Миколаївського обласного центру зайнятості,

Так поінформовано, що відповідно до указу Президента України від 28 липня 2021 року №333/2021 «Про День молоді» з 2022 року День молоді в Україні буде відзначатися теж 12 серпня.

Щороку 12 серпня у світі відзначається Міжнародний день молоді, який  був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року (A/RES/54/120). Це свято вперше відзначили у 2000 році, а його метою є підвищення поінформованості людей та привернення їх уваги до проблем молоді у різних сферах життя, в тому числі і при працевлаштуванні.

Згідно статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Статтею 22 Закону України «Про основні засади молодіжної політики» визначено особливі гарантії молоді у сфері зайнятості та підприємництва

11 серпня 2021 року начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Василем Чорновалюком з метою підвищення рівня правової освіти населення проведено правопросвітницький захід для осіб, які перебувають на обліку в Братській районній філія Миколаївського обласного центру зайнятості, прочитано лекцію: «Запобігання домашньому насильству», під час якої довів до відома присутніх основні аспекти теми, зокрема, щодо термінології питання та дієвих механізмів протидії домашньому насильству.

Начальником відділу також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного (консультаційного) пункту доступу до БПД на базі Братської районної філія Миколаївського обласного центру зайнятості, на прийом за консультацією звернулось дві особи із спадкового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).