Розпочато проведення рейду «Урок»

Дата: 30.08.2021 15:30

З 16 серпня 2021 року на території Братської селищної ради розпочато проведення рейду «Урок», основною метою якого є обстеження багатодітних, неповних сімей, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування щодо підготовки до початку нового навчального року.

Відвідування сімей проводяться працівниками служби у справах дітей Братської селищної ради, Братського центру соціальних служб. Під час відвідування сімей членами комісії перевіряється використання державної допомоги, яку отримали батьки для підготовки дітей до школи, придбання шкільних приладь, одягу, взуття, наявність продуктів харчування та умов для проживання, виховання та навчання дітей.

Службою у справах дітей Братської селищної ради направлено доручення старостам п’яти старостинських округів щодо обстеження сімей на підпорядкованій їм території.

Станом на 30.08.2021 року обстежено 37 сімей різних категорій, з батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей.