До уваги осіб з інвалідністю, які потребують протезно-ортопедичних виробів!

Дата: 30.08.2021 14:55

14 вересня 2021 року в смт. Братське за адресою вул. Миру, 104 в управлінні соціального захисту працюватимуть представники медико-технічної бригади Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Для отримання направлення на безкоштовне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації від Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, особа з  інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законний представник можуть подати до відділу соціального захисту Братської селищної ради заяву про забезпечення засобом реабілітації (виплату компенсації) за формою, затвердженою  Міністерством соціальної політики та зазначені нижчі документи:

- паспорт громадянина України (документ, що посвідчує особу), або  свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років);

- копія ідентифікаційного коду;

- висновок МСЕК про встановлення інвалідності для осіб з інвалідністю (для дітей з інвалідністю - висновок ЛКК)

- індивідуальна програма (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. безстроково або строк дії не закінчився), що містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (індивідуальна програма не пред’являється особами з інвалідністю для виплати компенсації за спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією;

- посвідчення, яке підтверджує право особи на пільгу (для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю);

- довідка ЛКК - для дітей до 18 років, оформлена відповідно до Наказу №744/2691 від 20.11.2020 року .

Попередній запис та детальна інформація за телефоном  9-10-12.