Пам’ятаймо безсмертний подвиг захисників України!

Дата: 29.08.2021 20:29

Золоті соняшники, що тягнуться в небесну височінь до сонця – символ українського степу. У серпні 2014 року в степах Донеччини вони стали останнім прихистком для наших солдатів, які поклали свої життя, захищаючи мир та непорушність кордонів України. З того часу соняшники стали символом Дня пам’яті захисників України.

29 серпня ми згадуємо тих, хто заплатив найвищу ціну за дзвінкий дитячий сміх, за спів жайворонка над полем, за мирне сонячне небо в нас над головою.

Наша країна оговталась від підступного удару «старшого брата», який свою «братерську любов» обертає в кулі та снаряди. Україна створила боєздатну армію, яка дає гідну відсіч ворогу, але з передової й досі приходить сумна статистика втрат, за якою стоять безмежні трагедії людських доль.

Фото без описуГерої не вмирають! Вони стали нашими янголами-охоронцями. Тож давайте пам’ятати їх безсмертний подвиг в ім’я України, в ім’я мирного життя нас з вами та наступних поколінь.