Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради

Дата: 19.08.2021 08:02

17 серпня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради Братського району Миколаївської області.

До Конкурсу була допущена Одинська В.І. Конкурсний відбір проводився за трьома етапами: перевірка знань законодавства у сфері освіти, перевірка професійних компетентностей, публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

Відповідно до п. 25 Положення про конкурс  на посаду керівника закладу освіти Братської селищної ради, що належать до комунальної форми власності, визначено Одинську Валентину Іванівну переможцем Конкурсу.