Відбулася сесія Братської селищної ради

Дата: 10.08.2021 16:54

10.08.2021 року, під головуванням Нелі СОБКО, відбулася десята позачергова сесія восьмого скликання Братської селищної ради.

На розгляд депутатів селищної ради було винесено низку питань, що стосувались:

- уточнення показників бюджету Братської селищної ради територіальної громади на 2021 рік.

- затвердження Програми «Дітям Братської селищної ради – безпечне та якісне харчування на 2021-2024 роки».

- затвердження програми підтримки діяльності Братського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області на період 2021-2023 роки».

- надання матеріальної допомоги.

- надання згоди  на прийняття до комунальної власності майна державної власності ЦНАП – відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації.

- внесення змін до рішення № 10 від 18.11.2020 року першої сесії восьмого скликання Братської селищної ради «Про утворення постійних комісій Братської селищної ради , затвердження складу та Положення про них».

- ряд земельних питань;

- затвердження старости Сергіївського старостинського округу №3.

- затвердження проектно-кошторисної документації за робочим «Капітальний ремонт  тротуару по вул. Миру (від вул. Вороніна до вул. Шкільна) в смт. Братське Миколаївської області.

З даних питань виступили:

Собко Н.О. – селищний голова;

Мирненко Н.В. начальник фінансового органу селищної ради;

Грицан С.А. – директор комунальної установи «Братський центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради;

Фабриков О.В.- старший інспектор Братського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області;

Амросова С.В.- начальник відділу соціального захисту населення селищної ради;

Шукайло І.Г – начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради;

Агаркова С.Г.- секретар Братської селищної ради;

Нікітін Д.С. начальник відділу земельних, екологічних питань, економіки та АПК.

В обговоренні проектів рішень активну участь взяли депутати селищної ради, які висловлювали свої пропозиції, як до питань так і до роботи структурних підрозділів селищної ради.

За результатами розгляду, усі винесені проекти рішень були підтримані депутатами селищної ради.