НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 04.08.2021 15:27

4 серпня 2021 року селищний голова Неля СОБКО, спільно з заступником селищного голови Наталею БЕНЬКОВСЬКОЮ, провела  нараду з керівниками закладів освіти, старостами округів селищної ради.

В засіданні взяли участь начальник фінансового відділу Ніла Мирненко, головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оксана Засільська, директор комунальної установи «БЦФГНМЗЗОКТМС Братської селищної ради» Світлана Грицан, методист комунальної установи Наталя Федончук.

До порядку денного наради було включено ряд актуальних питань, що стосуються підготовки до нового 2021-2022 навчального року, а саме:

- організація харчування в закладах освіти Братської селищної ради у 2021-2022 навчального року з урахуванням реформи шкільного харчування;

- робота класів-комплектів у закладах загальної середньої освіти;

- стан вакцинації працівників підпорядкованих закладів освіти

та інші.

В ході обговорення питань було визначено основні проблемні моменти, вислухано пропозиції керівників навчальних закладів та визначено шляхи щодо їх вирішення.

На нараді також розглянуто питання стану готовності закладів освіти до нового навчального року та проведення відповідних перевірок згідно затвердженого графіка та складу спільної комісійної робочої групи.