Засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання

Дата: 26.07.2021 08:20

22 липня 2021 року під головуванням Нелі СОБКО проведено засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час розгляду питань були присутні: начальник служби у справах дітей Братської селищної ради  Ірина АФАНАСЬЄВА; головний спеціаліст відділу соціального захисту Людмила ШТОГРІН; Дмитро МИХАЙЛЕНКО – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС; Світлана АМРОСОВА - начальник відділу соціального захисту; Ліна ГРИЗОГЛАЗ - директор Братського центру соціальних служб; Наталя КОВАЛЬ - начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту; Ніла МИРНЕНКО - начальник фінансового відділу.

Членами комісії розглянуто питання:

1.Ознайомлення з постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877").

2.  Про надання МАКСИМОВУ Вадиму, особі з числа дітей-сиріт, згоди на придбання квартири.

Начальник відділу соціального захисту Братської селищної ради Світлана АМРОСОВА повідомила присутнім, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877") у 2020 році МАКСИМОВА Вадима було включено до регіонального списку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде виплачена грошова компенсація за рахунок субвенції у поточному бюджетному році.

Відповідно до протоколу № 3 від 18 вересня 2020 року засідання регіональної комісії для виплати грошової компенсації на придбання житла для дитини-сироти МАКСИМОВУ Вадиму  було виділено та перераховано кошти  на рахунок із спеціальним режимом використання.

Членами комісії прийнято рішення надати МАКСИМОВУ Вадиму, особі з числа дітей-сиріт, який перебуває на квартирному обліку з 1 жовтня 2013 року (рішення виконавчого комітету Братської селищної ради від 01 жовтня 2013 року № 46) згоду на придбання квартири.