Вітаємо із 100-річним ювілеєм!

Дата: 23.07.2021 11:34

Сьогодні, 23 липня 2021р. жителька смт Братське Протасенко Віра Наумівна святкує 100-літній ювілей.

Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітали: голова Братської селищної ради Неля Собко, директор територіального центру Оксана Онопрієнко та завідуюча відділення адресної допомоги Оксана Головань.

Гості вручили Вірі Наумівні квіти та подарунки.

З нагоди поважного ювілейного Дня народження гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, внукам та правнукам.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої» - бажала голова громади, звертаючись до поважної іменинниці.