Профілактична робота Братського центру соціальних служб та служби у справах дітей Братської селищної ради

Дата: 16.07.2021 10:46

Братським центром соціальних служб Братської селищної ради директором Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко спільно з начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою  проведено профілактичні роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах та надано послуги, які відповідають поребам сім’ї.

Проведено бесіду з батьками щодо дотримання техніки безпеки на воді дітей під час літніх канікул. Наголошено щодо підготовки дітей до школи та забезпечення твердим паливом на осіньо-зимовий період.

А також проведено роботу з сім’єю, яка перебуває на обліку в категорії сімей, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків із виховання дітей, щодо ведення здорового способу життя та своєчасного лікування дітей, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в будинку, оформлення соціальних виплат.

Директор  центру                                Ліна ГРИЗОГЛАЗ