Засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання

Дата: 15.07.2021 08:45

14 липня 2021 року, під головуванням селищного голови Нелі СОБКО відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в якому взяли участь Заступник голови комісії: начальник служби у справах дітей селищної ради  Ірина АФАНАСЬЄВА, секретар комісії - головний спеціаліст відділу соціального захисту Людмила ШТОГРІН, члени комісії: Дмитро МИХАЙЛЕНКО - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС, Світлана АМРОСОВА - начальник відділу соціального захисту, Ліна ГРИЗОГЛАЗ - директор Братського центру соціальних служб, Наталя КОВАЛЬ - начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Ніла МИРНЕНКО - начальник фінансового відділу селищної ради.

Під час засідання члени комісії ознайомились з постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2021 року № 615 «Деякі  питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків»;

Розглянули питання:

- затвердження загальних списків осіб, які перебувають на квартирному обліку у Братській селищній раді.

- формування потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до постанови Кабінету  Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 "Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків"

- затвердження списку осіб для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення

За результатами розгляду питань членами комісії прийнято рішення:

- Затвердити загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Братській селищній раді в черговості відповідно до дати прийняття рішення про постановку на квартирний облік.

- Сформувати потребу в субвенції з державного місцевому бюджету для  виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа з метою придбання житла 63 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

- Затвердити списки осіб для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та клопотати перед Регіональною комісією про виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для вказаних осіб з метою придбання житла.