Залучення кандидатів на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Дата: 14.07.2021 14:35

14.07.2021 року згідно з графіком роботи Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводився семінар серед  5 безробітних осіб, в якому взяла участь директор Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліна Гризоглаз та фахівець із соціальної роботи Оксана Мерікова.

Під час проведення інформаційної кампанії щодо залучення кандидатів на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу було обговорено Постанови метою яких є утворення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Метою кампанії було зацікавлення учасників щодо створення сімейних форм виховання та забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу на виховання та спільне проживання. Спільно із учасниками семінару обговорено методи виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В кінці семінару роздано буклети з інформацією для подальшого звернення бажаючих створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.