Неля СОБКО:"Сплата податків - це інвестиція в добробут нашої громади та кожного з нас!"

Дата: 14.07.2021 13:19

Відбулося засідання комісії по надходженням до бюджету

Братським селищним головою Нелею Собко проведено засідання комісії по надходженням Братської селищної ради. Участь у засіданні взяли начальник фінансового відділу селищної ради Ніла МИРНЕНКО, начальник Братської ДПІ Людмила ВЛАСЕНКО, старости та спеціалісти старостинських округів. На засідання комісії було запрошено осіб, у яких наявна заборгованість по сплаті земельного податку з фізичних осіб та більше трьох років не подають декларацію про доходи.

Боржники проігнорували запрошення та не з’явились на засідання комісії.

Ніла МИРНЕНКО вказала на незадовільний рівень з виконання плану по надходженням земельного податку з фізичних осіб, наполягла на необхідності посилення роботи з платниками податків та вжиття заходів до боржників.

За результатами розгляду прийнято рішення направити матеріали до фіскальних органів обласного рівня щодо вжиття відповідних заходів реагування до осіб, які мають заборгованість та не здійснюють декларування своїх доходів.

Ще раз звертаємось до суб’єктів господарювання нашої громади, вчасно сплачувати податки до бюджетів усіх рівнів! Сплата податків - це інвестиція в добробут  нашої громади та кожного з нас!