Засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Дата: 14.07.2021 11:18

14.06.2021 р під головуванням Нелі СОБКО проведено засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

В роботі комісії також взяли участь заступник голови комісії Н.О. Беньковська – заступник селищного голови, секретар комісії В.Л. Добровольський – головний спеціаліст відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК Братської селищної ради, члени комісії: Височин О.М. - депутат 8 скликання Братської селищної ради, Мисліцький О.М. - депутат 8 скликання Братської селищної ради.

Членами комісії розглянуто пропозиції на участь у конкурсі відповідно до конкурсної документації щодо відбору виконавців робіт із землеустрою та визначення виконавця робіт із землеустрою.

Добровольський В.Л. повідомив, що на участь у конкурсі надійшли дві пропозиції  від двох претендентів: ФОП Садівський Р.М. та ТОВ «ВОЛЯ».

Члени комісії, розглянувши цінові пропозиції кандидатів щодо вартості виконання робіт із землеустрою, визначили переможцем конкурсу ТОВ «ВОЛЯ».