Територіальний центр соціального обслуговування Братської селищної ради інформує

Дата: 09.07.2021 09:13

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради надаються перукарські та швацькі послуги на платній та безоплатній основі.

На безоплатній основі:

громадянам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку, та малозабезпеченим громадянам, якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї.

Відділення адресної допомоги здійснює обслуговування громадян за умови подання письмової заяви, довідки про склад сім'ї (форма N 3), довідки про доходи всіх членів сім'ї.

На платній основі:

громадянам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей вищий ніж 1,5 прожиткового  мінімуму для сім’ї.

Для обслуговування на платній основі потрібна письмова заява.

Ціни на перукарські послуги:

Чоловіча стрижка – 26,54 грн.

Жіноча стрижка – 31,60 грн.

Терцентр також надає послуги робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель.

Робітник виконує такі замовлення:

- розпилювання та рубка дров;

- робота на присадибних ділянках;

- дрібні ремонтні роботи;

- косіння трави (до 2-х соток);

Шановні пенсіонери та громадяни з інвалідністю, запрошуємо Вас скористатись послугами територіального центру!