КОЖНІЙ ДИТИНІ – СІМ’Ю і РОДИНУ
Кожній дитині - сім’ю і родину – це не просто гарне гасло, це крик душі кожної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
Такий крик душі має дитина, позбавлена батьківського піклування 2-х річний хлопчик Роберт, який походить з території Братської селищної ради. Доля цього хлопчика складна, мати відмовилася від нього після пологів, через вади здоров’я дитини. Два роки виховувався в Житомирському будинку дитини, а 23.06.2021 року за сприянням голови Братської селищної ради був перевезений та влаштований до Миколаївського будинку дитини.
Роберт чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть його у свою сім’ю, не зважаючи на вади здоров’я. Він хоче відчувати материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків, на світ дивиться радісними очима – у неї щасливе дитинство.
Якщо вам не байдужа доля цієї дитини і ви готові подарувати їй щасливе дитинство та свою родину!
Вам у цьому допоможе служба у справах дітей Братської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Миру,131, смт Братське.