Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Братської селищної ради

Дата: 07.07.2021 16:45

06 липня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Братської селищної ради.

На засіданні комісії розглянуто 6 питань, які потребували негайного розгляду, зокрема:

- заяву гр. П., про надання рішення органу опіки та піклування Братської селищної ради на укладення додаткової угоди на земельну ділянку, яка знаходиться у власності малолітнього сина. Членами комісії надано дозвіл.

- лист КНП «Вознесенська багатопрофільна лікарня» про необхідність вирішення подальшої долі дитини, яку народила недієздатна мати. Членами комісії заслухано думку соціального працівника, фельдшера пункту здоров’я та батька недієздатної доньки, щодо вирішення питання надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та влаштування новонародженої дитини до Миколаївського обласного будинку дитини.

- заяву гр. К., щодо призначення піклування над неповнолітньою онукою, яка набула статусу дитини-сироти. Рішення прийнято одноголосно.

- заяву гр. Н., щодо встановлення опіки над онуком, який набув статусу дитини-сироти на території Єланецького району. Членами розглянуто наданні документи та прийнято відповідне рішення.

- заяву гр. О., щодо призначення опіки над малолітньою онукою, яка набула статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на підставі рішення Бобринецького районного суду. Заявниці роз’яснено права та  обв’язки опікуна, прийнято відповідне рішення.

- заслухано результати обстеження матеріально-побутових умов проживання в сім’ї гр. К., яка має на утримання 4-х неповнолітніх дітей та на даний час вагітна. Членами комісії визначено напрямки роботи та надано тижневий термін для виправлення ситуації в сім’ї.