Зустрічі з цікавими людьми, презентації книг, літературно-музичні вечори – є найбільш поширені форми роботи клубу «Оберіг», що діє в Братській центральній бібліотеці

Дата: 05.07.2021 16:22

В черговий раз 2 липня учасники клубу зібралися в бібліотеці, щоб поглибити свої знання про історичне минуле рідного краю, селища, про звичаї та обряди дідів та прадідів. Книжкову панораму «25 років Основному Закону держави. Події. Люди» презентувала бібліотекар центральної бібліотеки Наталя Вікторівна КОМАНІВСЬКА, яка розповіла про багато цікавих фактів і свідчень з великої події сучасної історії нашої незалежної держави – прийняття Конституції.

Фото без описуВ цей день учасники клубу вітали з ювілейним Днем народження свою одноклубницю Ольгу Володимирівну БАКУМЕНКО. Багато теплих зворушливих слів звучали в адресу іменинниці від голови клубу Надії Миколаївни ЛИТВИНЕНКО, «оберігівців» та колективу центральної бібліотеки, вітальні музичні номери дарували Лідія КОСТЯНТИНОВА та Іван РОМАНЕНКО.